/szepsegek/megvalasztottak-magyarorszag-gyermek-szepet/

A NAP SZÉPE

Megválasztották Magyarország gyermek szépét

A hétvégén öt kategóriában hirdettek győztest az egyik legnagyobb országos gyermekszépségversenyen, Siófokon.

Link másolása

Augusztus első hétvégéjén rendezték meg a Magyarország Gyermek Szépe választást egy siófoki szállodában. Az ország egyik legnagyobb gyermekszépségversenyén 65 gyermek indult, közülük négy kategóriában választottak győzteseket.

"Nagyon izgalmas napokon vagyunk túl, ritkán látunk ilyen sok és szép gyermeket egy versenyen. A profi indulóknak a verseny előtt négynapos felkészítő tábort is rendeztünk Siófokon. Itt pin-up stílusú fotózással, kifutóra való felkészítéssel is foglalkoztunk. A Magyarország Gyermek Szépét Kasuba L. Szilárd vezette, a zsűriben pedig ott volt a Kismenőkből megismert Balogh Soma, valamint Kiszel Tünde és a kis Donatella is" - mondta Bartalovics Ildikó versenyigazgató.

A bébi kategória nyertese a 3,5 éves Lakó Kira, a mini kategória első helyezettje a 6 éves Lee Tifany, a tini kategória győztese Bakos Benedetta, a little kategória legjobbja pedig Lapat Diána lett. A fiúk közül Molnár Gábor lett a legszebb.FB_IMG_1470894924879FB_IMG_1470894965118FB_IMG_1470894991004FB_IMG_1470895013944FB_IMG_1470895052388FB_IMG_1470895111297FB_IMG_1470895127125

Bartalovics hozzátette: a győzteseknek és rajtuk kívül még néhány indulónak lehetősége van ezután világversenyeken indulni. A következőre nemzetközi megmérettetésre jövő héten kerül sor Bulgáriában, itt hazánkat Gitto Klementina képviselheti a szegedi Aphrodite menyasszonyi szalon segítségével, ugyanis ők biztosítják számára a lélegzetelállító habos-babos ruhakölteményeket a kifutóra.