Meztelen fenekes trenddel indult 2018 az Instagramon (18+)
Tavaly tavasszal azzal volt tele a média, hogy a fenékszelfi lett az új divat a közösségi médiában, pontosabban az Instagramon. Az első képeken már a hátsórész volt a középpontban, akkor még legalább bugyi, alsónadrág vagy fürdőruha takarta. Majd lekerültek a textíliák, és durvább fényképek árasztották el az Instát.
Habár a festői táj már önmagában is megérne egy fotót, az az őrület válik egyre divatosabbá az Instagramon, hogy egy szimpla tájfotó helyett szép táj+pucér fenék kombinációról készítenek fényképet a felhasználók.
Az online portálok sorra számoltak be a @cheekyexploits Instagram-fiókról, ami ezeknek a képeknek a gyűjtőhelye.
És persze ez a kissé idióta trend 2018-ban is folytatódik. Az alábbi poszttal búcsúztatták 2017-et és köszöntötték 2018-at:
hirdetés
Pár tavalyi kép:
ÉRTELME? MI???